Kniha návštev

Dátum: 02.06.2016

Vložil: Szeghöová

Titulok: Re:Veľké ďakujem... 

Ďakujeme, takéto slová, slová uznania za našu prácu majú pre nás veľký význam. Dávajú nám energiu do ďalšej práce, dávajú nám pocit, že naša práca má zmysel. Ešte raz ďakujeme.

Dátum: 15.02.2016

Vložil: Andrea Ľ.

Titulok: 3.generácia

Chodila sem moja mama, ja pred 33 rokmi a teraz by som ku Vám rada dala aj dcérku. Krásne spomienky mám na škôlku a snaď aj dcérke sa bude páčiť. Už sa nevieme dočkať.

Dátum: 22.02.2016

Vložil: Renáta Szeghöová

Titulok: Re:3.generácia

Tiež mám podobné spomienky, pretože som našu materskú školu navštevovala ako dieťa pred 40 rokmi, potom sem chodila moja dcéra (neskôr aj synovia) a teraz už 18-sty rok v Benoškole učím. Tešíme sa na Vás, aj na vašu dcérku, veríme, že sa jej bude u nás páčiť.

Dátum: 06.08.2014

Vložil: Monika Grolmusová

Titulok: Poďakovanie

Dobrý Deň.
Chcem sa poďakovať pani riaditeľke a všetkým pani učiteľkám ktoré sa o nás vzorne starali keď vidím ako teraz vyzerá škôlka a je celá premenená než som chodila ja tak tie terajšie detičky sa majú ako v bavlnke pre tými 8 rokmi to bolo nádherné detstvo v tej škôlke a každý z nás by sa tam chcel vrátiť, ujsť zo školských lavíc, povinností a vrátiť sa naspäť do detstva.
Prajem všetkým ratolesťám kopec zábavy a nech sa v tej škôlke cítia ako doma.

Dátum: 04.09.2014

Vložil: Szeghöová

Titulok: Re:Poďakovanie

Monika, ďakujeme za pochvalu. Veľmi nás teší, že aj po rokoch si na nás spomenú deti, ktoré navštevovali našu materskú školu a spomínajú na chvíle strávené medzi nami v dobrom.

Dátum: 28.05.2014

Vložil: Smithe539

Titulok: John

I was very pleased to discover this website. I wanted to thank you for your time for this fantastic read!! edekakeadfbcddeg