Kniha návštev

Dátum: 12.03.2013

Vložil: Ďuračková

Titulok: Re:vyzubené popoludnie

Ďakujeme, dobre nám padne, keď rodič ocení prácu a čas, ktorý venujeme s radosťou a láskou Vašim deťom.

Dátum: 15.02.2013

Vložil: vidova-zvadova

Titulok: podakovanie

Dátum: 15.02.2013

Vložil: Szeghoová

Titulok: Re:podakovanie

Ďakujeme za slová uznania, ktoré nás vždy nie len potešia, ale hlavne povzbudia do ďalších aktivít a činností. Spätná väzba od rodičov a detí je pre nás veľmi dôležitá. Vieme tak, že naša snaha nebola zbytočná. Ešte raz ďakujeme a teší nás, že sa Vám náš Fašiangový karneval páčil.

Dátum: 21.11.2012

Vložil: Alžbeta Chovancová predsedníčka ZOZP

Titulok: Poďakovanie

Výbor ZO zrakovo postihnutých Vám touto cestou ďakuje za veľmi pekné vystúpenie Vašich detičiek na našom slávnostnom posedení pri príležitosti Mesiaca úcty k starším. Ďakujeme všetkým detičkám, pretože svojim krásnym programom ukázali, aké sú šikovné a usilovné, že sa dokážu všeličo naučiť. Ich piesne a tance sa páčili všetkým prítomným. Zároveň patrí veľká vďaka aj pani učiteľkám Renátke a Danke a pani riaditeľke za veľkú trpezlivosť pri nacvičovaní takýchto programov. Do ďalších rokov Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov, veľa trpezlivosti a pevné nervy s Vašimi detičkami.
So srdečným pozdravom zostáva a ďakuje celý výbor ZO.

Dátum: 21.11.2012

Vložil: Renáta Szeghöová

Titulok: Re:Poďakovanie

Deti aj pani učiteľky ďakujú za pekné slová a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Dátum: 26.06.2012

Vložil: Nespalová Zuzana

Titulok: Vaša úžasná školka

Dobrý deň,
tento rok sme dostali pozvanie na rozlúčku zo školským rokom (tak ako každý rok) od nášho synovca Martinka Chlupisa. Bola som veľmi dojatá VAŠOU PRÁCOU. Pripravené predstavenia celej škôlky, no moje pocity sa nedajú opísať slovami, ako sa venujete s láskou deťom. Ja viem, že je to Vaša ,,práca". Každému komu ukážem nahraté videá, behajú dojatím zimomriavky po tele. Chcem Vám touto cestou vyjadriť neskutočný obdiv, Vám VŠETKÝM. Vďaka Vám aj z nášho malého rastie človiečik, ktorý dostáva od Vás tak veľa do života. Prajem Vám všetko dobré a zostávam S pozdravom.