Kniha návštev

Dátum: 17.05.2013

Vložil: Eva Gajdošová

Titulok: Poďakovanie

Ďakujem- určite v mene všetkých rodičov detí, ktoré boli nedávno v Škole prírode- pani učiteľkám Renke, Aďke a Danke za to, že sa tam o naše ratolesti vzorne postarali, a že nám ich zdravé a celé priviezli späť domov. Eliška bola už druhý rok a prišla opäť veľmi spokojná, plná zážitkov a nových skúseností...týmto by som chcela povzbudiť aj rodičov menších detí, ktorí budú možno Školu v prírode zvažovať o rok, nech sa neboja a nech tam detičky prihlásia. Je to pre ne veľký zážitok a výborná skúsenosť. Ešte raz veľké Ďakujem!

Dátum: 24.05.2013

Vložil: Renáta Szeghöová

Titulok: Re:Poďakovanie

Pani učiteľky Renka, Aďka a Danka, ďakujú rodičom, ktorí zverili svoje ratolesti do ich rúk skoro na celý týždeň do školy v prírode. Dúfame, že všetky deti boli spokojné a plné zážitkov ako Eliška a ďakujeme za pochvalu.

Dátum: 05.04.2013

Vložil: Hrizová-Rosáková

Titulok: Ďakujeme za všetko!

Chceli by sme sa zo srdca poďakovať pani učiteľkám Danke a Monike zo zelenej triedy za ich trpezlivosť, snahu, ochotu a lásku k našim deťom. Ich práca a úsilie sa prejavuje každým dňom na našom Samkovi!!!
Ďakujeme Vám aj za prekrásne fotky, ktoré uverejňujete z každého pekného podujatia. Vždy potešia hlavne Samkove tety, pretože sú od nás tisícky kilometrov (Nový Zéland a Sardínia) a takto majú aspoň možnosť vidieť ich synovca v škôlke.
Ďakujeme!

Dátum: 24.03.2013

Vložil: Dobrotková Renáta

Titulok: Poďakovanie.

Dobrý deň.
Úvodom by som chcela pochváliť Vašu škoôlku. Chodili do nej moje deti, a vždy sa tešili na každý ďalší deň, ktorý v nej mohli stráviť. Od vtedy prešla mnohými pozitívnymi zmenami. Teraz škôlku navštevuje moja vnučka a veľmi sa jej tam páči. Preto by som touto cestou chcela poďakovať celému kolektívu učiteliek a pani riaditeľke Ďuračkovej.

Dátum: 25.03.2013

Vložil: Ďuračková

Titulok: Re:Poďakovanie.

Ahoj, milá starká Renátka , tak Ťa volá Tvoje krásne vnúčatko, ktoré chodí k nám do materskej školy, ďakujem ti v mene kolektívu za milé a úprimné slová uznania a vďaky.Niekedy stačí tak málo a človek si uvedomí, že všetko čo robí, nerobí zbytočne.

Dátum: 12.03.2013

Vložil: J.Komár

Titulok: vyzubené popoludnie

Ďakujeme, za príjemné zúbkové popoludnie. Ceníme si Vašu prácu a čas, ktorý venujete príprave takýchto podujatí.